Brigáda II.

17. července 2009 v 22:59 | Arinka |  Jednorázovky
Tak další část plánované ,,jednorázovky" XD Vypadá to, že bude mít nakonec 4 části.
Erik a Nancy jsou domů za Erikovou puberťáckou EMO mámou, aby zjistili, co jim sehnala za brigádu. Erik jí ale zná a ví, že jeho máti není schopná najít něco pořádnýho, takže počítá s tím, že to bude zase něco švihlýho.

Vešli jsme do bytovky až k našim dveřím a zazvonili. Viděl jsem před vchodemdvoje boty: černé nízké glady - ty byly mámy, a hnědé, naleštěné polobotky, který by se hodily leda tak k obleku. Vrtalo mi hlavou, koho tam zase máma má a nechtěl jsem je vyrušit v nevhodný chvíli, proto jsem si neotevřel sám.
Máma by byla schopná všecho, dokonce si pořídit bohatýho chlapa v obleku. U ní mě už nic nepřekvapí.
Otevřela nám, v černých mini šatičkách a s podvazkama. Černý vlasy, sčesaný na patku měla lesklý, obličej rozzářený a byla bosá.
Posledně jsems ní mluvil předevčírem,když přišla z práce a připravovala se do klubu. Od té doby jsme se potkali jenom když spala - což nebylo nic zvláštního.
,,Ahoj, děti!"
,,Čau mami.. Ty si ze mě děláš zase prdel? Nebo jsi mi sehnala brigádu jako gigolo v nějakým pajzlu? Nikde jinde se totiž neobjevuješ.." stál jsem pořád ve dveřích, nechtělo se mi dovnitř. Přinejmenším musím dát šanci tomu chlapovi, aby se jakž takž oblíknul.
,,Vtipnej jako vždy!" zasmála se rozzářeně máma a dala mi pusu na tvář. ,,Ty můj milovanej synáčku.."
Znechuceně jsem se otřásl. ,,Mami! Co to do tebe vjelo?" Ona totiž nikdy neměla záchvaty mateřskosti, spíš se ke mě chovala jako ke kámošovi, nebo bráchovi.
,,To byla jen sranda. Vím že to nemáš rád.." pořád se uchichtávala.
Ukázal jsem palcem dolu na kožené polobotky. ,,Co to proboha je? Neříkej, že sis našla nějakýho poslance!"
I Nancy se dívala na ty boty s velkou nechutí. ,,Takovej nevkus.. Jak tohle může někdo nosit?" brblala. Ona nosila výhradně číny - vietnamský kecky všech barev a druhů.
,,Ne ne, já s ním nic nemám," kroutila horlivě máma hlavou. ,,To je váš zaměstnavatel, jestli chcete tu brigádu."
,,Ty jsi vážně sehnala brigádu?" kuli jsem na ní oči a šel jsem dál. Už mě nebavilo stát u dveří. Nancy se držela za mnou jako můj ocásek.
U našeho rozvrzanýho dřevěnýho stolu bez ubrusu, na kterým bylo plno drobků seděl, seděl mladej šampónek s dokonalou tváří a míchal si kafíčko.
,,Ahoj," pozdravil.
,,Dobrý den," zavrtěla se mi stydlivě za zády Nancy. Zase si hrála.. dokonce i máma to poznala, slyšel jsem, jak zadržuje smích.
,,Nemusíš mi vykat slečno. Jsem Lukáš," vstal a podal jí ruku.
,,Dobře.. Já jsem Nancy," řekla s pohledem roztomilého štěňátka a mírným ruměncem na tváři, jak si hrála na stydlivou a tichou holčičku.
Lukáš se otočil na mě a podal mi ruku. ,,A ty jsi..?"
,,Erik.. Čau."
,,No.. a vy jste dvojčata?" zaptal se Lukáš. Hlasitě jsem se zasmál, ale Nancy začla horlivě přikyvovat. ,,Jo," říkala, ,,dvojvaječná.."
Lukáš se na mě zmateně podíval. Zvedl jsem dlaně vzhůru. ,,To nic.. jen že jste první člověk, kterej to poznal."
Já a Nancy dvojčata? Kravina..
,,No tak k věci.." řekla nadšeně máma. ,,Lukáš pro vás má brigádu za celekm slušný prachy. Berete, děti moje zlatý?"
,,Ještě jste nám neřekli, co to je za brigádu," řekl jsem skepticky. Fakt si máma myslela, že jsem takovej vůl? Ani bych se nedivil, kdyby mi domluvila stryptýz na nějaké oslavě.
,,Hned vám to vysvětlím," řekl Lukáš. ,,Za dva týdny a tři dny se budu ženit. Samozřejmě miluju svojí snoubenku, je krásná a milá. Oba jsme bohatí a oba máme vysoký postavení, takže se k sobě hodíme a navíc náš sňatek výrazně pomůže obchodům.. hlavně jejím obchodům. Ale mám takový podezření, že má nějakou známost a rozhodně potřebuju zjistit, jestli je to tak. Tak potřebuju, abyste to zjistili.. Stačí mi jenom pár fotek a třeba vizitka toho chlapa, co si našla. Peněz mám dost, za pořádnou fotku třeba tři stovky pro každýho? Plus samozřejmě za vizitku a za to, že to vůbec děláte.. Takže kdyby jste mi zjistili, kdo to je a jestli vůbec někdo je, tak bych vám každýmu dal dva tisíce. Vyhovovalo by to?"
Spadla mi brada. ,,Cože? Ty nám dáš dva litry za to, že ti zjistíme, s kým tě stará podvádí?"
,,Mladá," opravila mě Nancy.
,,V podstatě jo. Když mi zjistíte několik dobrých informací.."
,,Hele pane Lukáši," broukla Nancy. ,,Tady nejde ani tak o lásku nebo o to že vás podvádí, co? Je v tom bisnis?"
,,Chytrá holka," souhlasil.
,,Wow!" hvízdnul jsem. ,,Osobní agenti Erik a Nancy v akci! Jdeme zjistit, kdo koho obírá o prachy!" přišlo mi to tak k smíchu, že jsem se prostě nemohl přestat smát. I máma s Nancy se pochechtávaly, dokonce i Lukáš se pobaveně usmíval.
,,Super, tak nám dejte adresu a foťák a my jdem na to," řekla Nancy.
,,Ty jsi ale chytrá.." podal jí kousek papírku a tašku s foťákem.
Když jsme odcházeli, máti se ve dveřích provinile uculovala.
,,Nepřežeňte to," řekl jsem jí.
,,O čem to mluvíš?"
,,V těch podvazkách vypadáš jak děvka mami.. nechoď s tím prosimtě na veřejnost, nebo zase budu muset někoho zmlátit a to se mi nechce. Nech si svojí sexualitu pro něj a ne pro celelou ulici, jo?"
Zavrtěla se. ,,Riku, ty mě máš prokouklou. Slibuju že takhle na ulici nepůjdu. Jsi ten nejlepší synáček jakýho jsem si kdy mohla přát. Řekni, že se na mě nezlobíš?"
Protočil jsem panenky. Byla pořád jako malý děcko. ,,Jasně že ne."
Seskákal jsem schody dolů tak rychle, aby na mě nestihla vypalit něco ještě sladšího. Čekal jsem před bytovkou na Nancy. Schválně šla příšerně pomalu a našlapovala jako na přehlídkovým mole.
Pobaveně jsem jí pozoroval a usmíval se.
Zkoumala vizitku a pak si jí zastrčila do kapsy od kalhot. Foťák pohodila na zem a rychle a pevně mě objala. Choulila se ke mě takovým způsobem, že jsem měl obrovskoupotřebu ji chránit, schovat ji pod sebe, aby se jí nic nemohlo stát. Nejradši bych ji schoval před vším zoufalstvím, který z ní najednou vyzařovalo. Byla tak neobvykle křehká..
Otočil jsem se a přitiskl ji ke zdi celým svým tělem. Rty jsem jí přejížděl po krku, uších, tvářích, víčkách.. až jsem cítil jak se celá uvolňuje.
Začli jsme se horlivě líbat...

Tohle si Nancy většinou schovávala na vhodnější chvíle. Na večery, nebo když jsme spolu byli sami někde zalezlí v uličce, na diskotéce a tak. Ale ještě nikdy nebyla tak nenasytná přímo před naší bytovkou a když jsem jí klidně mohl naznačit, že jsem vyhrál v naší hře. Asi ví, že bych to nikdy neudělal. Asi ví, že bych jí nikdy neodolal.
Jeli jsme autobusem už asi patnáct minut. Seděla na sedadle u okýnka, kolena měla opřený o přední sedadlo a choulila se ke mě.
,,Hele, bobečku malinkej" pošeptal jsem jí do ucha. ,,Pořád máš spoustu lidí co tě maj moc rádi, tak to s tím zoufaltvím moc nepřežeň, jasný?"
,,Jo? Budeš mě mít pořád rád?"
,,To je jasný.."
,,Teď vypadáš, jako bys mě balil.." provokovala. Konečně! Zase už byla trochu normálnější.
,,To je jen ten ochranitelskej bratrskej pud, ségra.. Znáš to."
Vydala takovej zvláštní zvuk, něco mezi zasmáním a povzdechem. Tak přeci jen nebyla až tak v pohodě, jak jsem doufal.
Atobus zastavil v ulici, která nás měla zavést do domu Lukášovy snoubenky.
,,Vystupujeme!" řekla vesele a energicky Nancy. ,,Špioni jdou do akce!"
Musel jsem se smát, až se na mě dědula ze sousední sedačky uraženě díval.
Ehm.. takže.. no, nevím, jestli to někdo kromě liny četl.. Ale doufám, že aspoň lině se to líbilo! ♥ xD A jestli to četl i někdo jinej tak taky doufám, že se mu to líbilo XD
Nějak mě to začlo bavit.. píšu to schválně nespisovně a občas sprostě a je to sranda, baví mě to XD (s těma sprostýma slovama nevím.. nečtu to po sobě, protože spěchám a občas to přepisuju, takže nevím, kolik jsem jich sem nasekala, snmad jich moc nebude, třeba nebudou žádný.. XD XD)
Tak prosím komentujte! =) Díky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cipela cipela | Web | 17. července 2009 v 23:02 | Reagovat

pls hlasni v teto ankete-moocinky bys mi pomohla a pokud nekdy budes chtit hlasnout treba ty tak urcite pisni a nejak se domluvíme-papík

http://cipela.blog.cz/0907/sonc-leta-2009-4-kolo

2 lina lina | 18. července 2009 v 11:58 | Reagovat

za bisnis bych tě bila:D
Ale jinak je to pěkný..

3 Arinka Arinka | 18. července 2009 v 12:03 | Reagovat

[2]: bisnis? jakožeto je špatně napsaný? Já totiž vůbec nevím, jak se to píše XD gigi.. XD Nějak jsem to napsat musela XD

4 Peetra Peetra | Web | 24. července 2009 v 9:30 | Reagovat

Jasně mě se to taky líbilo ;D já bych taky takovou brigošku brala, všemi deseti :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.