Neohrožená 5: Polibek

14. února 2009 v 13:29 | Arinka |  Knihy
Autor: Francine Pascalová
Počet stran: 156
Žánr: akční, romantika

Slyšela jsem, že prostřednictvím
jedinýho polibku se člověk naučí všechno,
co potřebuje vědět o mužským srdci.
Tak se o tom přesvědčíme

NEOHROŽENÁ
Dívka narozená bez genu strachu
Studentka Gaia je neohrožená. Má černý pás z karate. Ovládá všechna bojová umění. Běhá jako olympijský rekordman. Umí si přez rameno přehodit devadesátikilového násilníka. Je netipická středoškolačka.
Navíc se jí stýská po otci, antiteroristickém agentovi, jenž se skrývá a nesmí se stýkat ani s vlastní dcerou. Gaia ho miluje i nenávidí. Domnívá se, že ji zradil, a jeho vinou že teď musí žít v New Yorku u známých.
Gaia bojuje proti zlu i zločincům, ale problémy si ji současně vyhledávají samy. Dostává se do nebezpečných situací.
A netuší, že je to teprve začátek nenávisti i lásky...


Gaia se pokusí vyklouznout večer nenápadně z domu, aby se jako vždy pokusila v Central Parku vytrestat lupiče a násilníky tak, aby je příště chuť na zločiny přešla. Nachytá však svou pěstounku Ellu, jak se hrabe v její bundě. Dojde mezi nimi ke rvačce a Gaia se rozhodne utéct z domova. Neduší, že Ella spojená s teroristou Lokim jí do bundy nastrčila sledovací zařízení, jež má na její stopu navést nájemného vraha... Podaří se Gaie utéct z téhle pasti?
Když Gaia vyšla ze vstupní haly studentské ubytovny, náraz mrazu ji málem zbavil vědomí. Po celém těle, do slova od hlavy k patě, jí naskákala husí kůže, až na to, že to vůbec nebylo známkou vzrušené bojovnosti.
A náhle, sotva pár kroků od budovy, jako by jí nohy vrosly do chodníku. Všimla si loga na kapotě auta parkujícího před vchodem do kolejí.
Takže ten mozek nakonec neměla úplně zmrzlý. Pomaloučku auto obešla a chvilku ho zkoumala. Zahlédla luxusní poznávací značku. Stálo na ní: RANGERFAN. Och bože. Je to možné? Že by v té černočerné propasti nakonec svitla jiskřička naděje?
Tak, další díl.. Už zbývají jen 3 xD I tenle se mi moc moc líbil ♥ I když zrovna tady to bylo dost často krutý, ale tak hezky krutý XD Asi mě nechápete.. ignorujte xD
Podle názvu, obalu atd. to vypadá na dost romantickou knížku, a to právě není pravda. Jako romantika tam je, ale ne tak moc, jak na první pohled vypadá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peetra Peetra | Web | 18. února 2009 v 17:07 | Reagovat

No vypadá to dobře, chtěla jsem si to koupit, ale když ty jsi to zřejmě četla a nemyslíš si že to je moc romantické, tak to ne-e XD né jako já nejsem nějaký velký romantik, ale jako když už to v kížce je, tak je to přeci jenom lepší :D ale to je jakože knížka na pokracování, že jo??:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.