Neohrožená 3: Závod

12. ledna 2009 v 18:13 | Arinka |  Knihy
Autor: Francine Pascalová
Počet stran: 175
Žánr: akční, romantika

Sam je pryč.
Ne. Není normálně pryč.
Někdo ho unesl.
Ukradl mi ho.
Já ho musím najít nejpozději za tři hodiny...
Jinak Sam zemře.
A to jenom mojí vinou.
NEOHROŽENÁ
Dívka narozená bez genu strachu

Recenze:
---Spoiler!!!---
Loki, Gaiin zlý strýc, unesl Sama, kterého Gaia miluje. Dával Gaie různé úkoly a ona tak procházela zkouškou. Neposlouchala by únosce, ani neměla strach - protože Gaia nikdy nemá strach. Narodila se bez Genu strachu. Nejradši by únoscům nakopala prdel, ale musela postupovat opatrně, protože jestli nestihne složit všechny úkoly do tří hodin, Sam zemře. Je totiž diabetik a bez léků dlouho nevydržel. Gaia dělá, co může, aby všechny úkoly splnila dobře, i když jsou velmi náročné a ubližují ji. Je jí to jedno, jde jen o to, jak nejdřív zachránit Sama.
Mezitím se jí pořád CJ snaží zastřelit. Nedaří se mu to, protože Gaia tvrdě odolává - je to přeci zkušená ranařka. Jako poslední úkol dostala zabít CJ. Gaia nikdy nezabila člověka a ani to neměla v plánu. sehrála to tak, aby to vypadalo, že se snažila CJ opravdu zastřelit ale únosce - Loki - jí na to neskočil. Jeho poskoci přivlekli Sama a řekli, že Gaia úkol nesplnila, že jí to nežerou. Začnou se tam prát a Sam už má na mále, rychle potřebuje své léky. Gaia mu je vstříkne, ale pak jí začne mlátit únosce a ona se s ním musí prát. Mezitím tam přijede Heather (Gaiina nejhorčí nepřítelkyně) a Ed (Gain kamarád). Gaia málem příjde o život, ale nakonec jí "jako" zachrání Loki, aby si myslela, že její strýček je hodný. Heather zaím běžela k Samovi a ten si myslel, že to byla ona, co mu vstříkla léky, že to ona ho zachránila.
Gaiu to trochu mrzí, ale hlavní věc, co jí zajímá je ta, že Sam je na živu.

Úryvek:
,,Same!" zavřískla.
Skutečně sebou trhnul? Slyšel ji? Těžko říct. Užuž se k němu chtěla verhnout, ale jeho věznitel náhle vytáhl automatickou pistoli.
A namířil Gaie přímo na srdce.

Můj komentář: Ták, to už je třetí díl Neohrožené. Stejně jako první dva, byl i tenhle skvělej =) Fakt doporučuju.. uteklo to jako voda =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peetra Peetra | Web | 21. února 2009 v 9:41 | Reagovat

Ten úryvek je pěkně hnuný, jako!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.