Neohrožená 2: Sam

29. prosince 2008 v 22:20 | Arinka |  Knihy
Autor: Francine Pascalová
Počet stran: 173
Žánr: akční, romantika

Sam je pryč.
Ne. Není normálně pryč.
Někdo ho unesl.
Ukradl mi ho.
A já ho musím najít nejpozději za tři hodiny...
Jinak Sam umře.
A to jenom mojí vinou.

Někdo si přeje mou smrt.
A dost možná mu to výjde.
Brzy.
Ale před odchodem musím ještě něco stihnout.
A existuje pouze jeden člověk, s kterým to chci udělat.
Sam.
NEOHROŽENÁ

Recenze:
Gaia je v nebezpečí. CJ jí chce zastřelit, protože si myslí, že mu zastřelila jeho kamaráda. Snaží se jí zabít jako šílený. Gaia nemá strach, ale tuší, že mu prostě nevydrží dlouho utíkat a jednou ji sejme. Ale ještě před tím, než se to stane, si umane, že si chce splnit dvě přání. Spatřit svého taťku a s někým se vyspat. Chce si užít ještě štěstí života, než umře. Ale když pak najde Sama v posteli s Heather, vydá se zběsile na útěk. V parku zahlédne tvář svého otce (ale není to její pravý otec, ale jen bratr jejího pravého otce) a rychle ho začne pronásledovat. Gaiu začne pronásledovat CJ, protože jí chce zabít. Gaiin právý otec ví, že jí chce CJ zabít a začne pronásledovat CJ. A úplně nakonec se za nimi žene Sam, který chce dohonit Gaiu, aby si to mezi sebou vysvětlili. Takže se rozpoutá honička čtyř lidí. Loki - bratr Gaina pravého otce - zavede Gaiu do pasti. Gaia je zraněná z toho, že jí vlastní otec vede do pasti a příšerně rozzuřená - neví, že Loki není její pravý otec, uteče pryč a cítí neúspěch a bolest nad oběma zkrachovalými plány. Chce, aby jí konečně našel CJ a zastřelil jí, ale toho zatím zneškodnil její pravý otec. A Sam? Gaia ještě netuší, že Loki ho unesl...

Úryvek:
,,Tak nashle, mrcho!"
Gaia se svým očistným nádechem málem zalkla. Ten debilní, kreténský, podělaný CJ jí zase strkal svou smradlavou bouchačku do obličeje. Kolik toho člověk dokáže během jediného večera vydržet? Dávno jí to nemyslelo normálně. Byla vyčerpaná, šílená a zoufalá a při pohledu na toho blba totálně vystresovaná.
Bez přemýšlení zaskočila sebe i CJ tím, že mu pistoli vykroutila z ruky a ze všech sil jí odhodila daleko do ulice. Nechtěla nic jinýho, než aby CJ odtud vymázl. Hned. Nic víc.
CJ se rozběhl zbraň hledat.
,,Nemůžeš mě nechat aspoň pár hodin napokoji, ty mrňavá kryso?" vřískla za ním.
Bez ohlédnutí vyběhla po schodech ke dveřím. Přitom si se znepokojením uvědomovala, že kromě toho, že ztratila srdce a hrdost, teď navíc ztratila i rozum.

Můj komentář: Další suprový pokračování Neohrožená. Nejvíc se mi to líbilo až na konci, tam se to parádně všechno zamotalo. Ta honička byla dobrá XD Jo, a k Úryvku chci dodat.. malokdy to dopadlo takhle, že mu vykroutila bouchačku z ruky a zahodila jí.. to jen jednou a ten kousek jsem sem vybrala, protože se mi líbí, jak parádně ho Gaia utřela XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peetra Peetra | Web | 21. února 2009 v 9:40 | Reagovat

To vypadá vcelku krutě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.